Pārlekt uz galveno saturu

Tradīcijas

Tradīcijas

TF SP izveidoja tradīcijas, kuras ir nemirstīgas gadu gadiem un spēj studentu dzīvi padarīt krāsaināku ar daudz dažādiem pasākumiem. Mehu himna ir spējusi vienot gan studentus, gan absolventus, tā ir neizdzēšama no atmiņas nevienam īstam Meham gadu gadiem. Līdz ar to gadu no gada pirmkursnieki ir mācējuši veiksmīgi aizstāvēt savas fakultātes godu Azemitologa svētkos. Pateicoties fakultātes studentu saliedētībai un arī vecāko kursu atbalstam 6 reizes esam ieguvuši Azemitologa Lielo ceļojošo balvu no 2001. līdz 2008. gadam.

Fakultāšu dienu aizsākumi ir meklējami pašpārvaldes dibināšanas - 1994. gadā. Mehu dienas arī tiek uzskatītas par TF SP dzimšanas dienu un vienmēr ir rādījušas priekšzīmi citām fakultātēm, līdz ar to tām ir ļoti liela nozīme gan studentu, gan arī pilsētnieku vidū, jo tie ir vieni no pašiem spilgtākajiem svētkiem Jelgavas pilsētā, kuri spēj ieinteresēt jebkura gada gājuma cilvēkus.

Mehu dienas ar laiku jau ir kļuvušas par savdabīgu sezonas atklāšanu automobiļu sporta piekritējiem un tās spēj sapulcēt cilvēkus no visiem Latvijas novadiem. Tā kā piekritēju šādam pasākumam ir ļoti daudz, tādēļ katru gadu Mehu dienu programma pilnveidojas un mainās, jo dalībnieku un skatītāju prasības ar katru gadu tikai aug.

Daudzu gadu garumā esam spējuši palīdzēt pilnveidoties gan mums pašiem, gan LBTU, gan arī apkārt esošajiem cilvēkiem, tomēr ļoti labi apzināmies, ka viens cilvēks jeb vadītājs to nespēj izdarīt, ja nebūtu tik daudz palīdzīgu roku un ar idejām pilnu galvu, kas ar mieru jebkur un jebkad darīt un iet tik tālu cik vajadzēs, lai dabūtu gatavu, kaut vai neiespējamo. Tādēļ liels paldies visiem entuziastiem, aktīvistiem, ikvienam, kurš ir pielicis savu roku un domu, lai palīdzētu mums augt, attīsties un būt tādiem, kādi mēs esam tagad.