Pārlekt uz galveno saturu

TF 70 gadu jubileja

2015. gada 21. martā notika TF 70 gadu jubilejai veltīts pasākums, kas tika organizēts kā visu paaudžu MEHU salidojums.

Pils Aula izrādījās vismaz divas reizes par mazu, lai uzņemtu visus dalībniekus...

Milzīgs PALDIES visiem, kas piedalījās - absolventiem, bijušajiem un pašreizējiem darbiniekiem, viesiem, sponsoriem, pašreizējiem studentiem. Paldies visiem, kas ziedoja sekmīgai pasākuma norisei, kā arī papildināja fakultātes materiālo bāzi. Paldies Ilonai Dabiņai-Bickai un Normundam Sebrim par svinīgā pasākuma vadīšanu, Anitai Prūsei par organizēšanu, koriem, dejotājiem, klaviermeistaram, saksofona virtuozam, gaismas, skaņas un datormeistariem.

Mums 70

Paldies "Dotnuvos Projektai" un tās direktoram Valdas Balčiūnas un tirdzniecības vadītājam Ģirtam Peirāgam un "CASE IH" un tās biznesa menedžerim Mārim Kanderānam par dāvinājumu - jaunu traktoru CASE IH FARMALL 115U PRO.

Paldies SIA "ASTARTE-NAFTA" un tās Valdes loceklim Jānim Anspokam par iespēju aplūkot Gunas Oškalnas-Vējiņas fotoizstādi "Auto foto spēles", kas tika atklāta 17. martā (Izstādes plakāts) un būs aplūkojama līdz 30. aprīlim pils Aulas foajē.

Paldies SIA "SILJA" un tās Valdes priekšsēdētājai Silvai Jeromanovai-Maurai un direktoram Didzim Brokam par dekanāta datortehnikas "parka" atjaunošanu. Tādam pat mērķim paredzēta arī LBTU draudzīgo fakultāšu dekānu dāvanu karte.

Jelgavas pilsētas Domes priekšsēdētājs, fakultātes 1980. gada absolvents Andris Rāviņš dāvināja fakultātei Jelgavas pilsētas karogu, kas jau nākamajā dienā tika svinīgi uzvilkts mastā.

Ja LBTU galvenās ēkas lielākā telpa - pils Aula - nespēja uzņemt visus gribētājus, tad pasākuma vakarā daļā Tehniskās fakultātes telpas 12000 m2 platībā bija gana ietilpīgas, lai dotu iespēju izdejoties, izdziedāties, pakavēties atmiņās par studiju laiku.

TF_70

Arī visas auto novietošanas vietas ap TF ēku šajā naktī bija kļuvušas bezmaksas. Paldies MEHU draugiem, kas to nodrošināja.

Neskatoties uz to, ka MEHI pazīstami kā visai trakulīga sabiedrības daļa, pasākums beidzās mierīgi. Nekādi būtiski kaitējumi fakultātei, pilsētai un apkārtējai videi netika nodarīti :) Pēdējie viesi fakultātes telpas atstāja svētdien ap pusdienlaiku... Tika atrastas pāris brilles un hokeja krekls, bet īpašnieki jau savas lietas atguvuši. Savukārt mēs nekādi nevaram atrast deviņus gadus vecu multimēdiju projektoru un septiņus gadus koptu puķupodu...

2015. gada 21. martā notikušo TF 70 gadu jubilejai veltīto pasākumu iemūžināja daudzi. Paldies Eduardam Kapšam un viņa vadītajai SIA "Jelgavas foto" komandai. Viņi pasākuma mirkļus fiksēja ar divām kamerām!

Dažas fotosalona bildes retrostilā, kas tapa jau pasākuma saviesīgajā daļā fakultātē.

Fotogalerija (1. kamera)

Fotogalerija (1. kamera - turpinājums)

Fotogalerija (2. kamera)

Par mūsu pasākumu informēja arī "Zemgales Ziņu" portāls zz.lv ar rakstu un fotogaleriju: LBTU Tehniskajai fakultātei – 70:

ZZ

"Zemgales Ziņu" "papīrversijas" raksta fragments portālā zz.lvTehniskās fakultātes jubileju dekāns sagaida ar nākotnes plāniem

ZZ

Tiem, kuriem nebija iespēja apmeklēt pasākumu klātienē un iegūt savā īpašumā jubilejas "Plēsuma" izdevumu, piedāvājam aplūkot tā elektronisko versiju: "Plēsuma" speciālizlaidums par godu TF 70 gadu jubilejai:

Plēsums

Ja nav slinkums apmeklēt TF dekanātu, vēl ir iespēja dabūt arī "Jelgavas Tipogrāfijā" iespiesto "papīra" versiju. "Plēsuma" numura nebūtu, ja SIA "Jelgavas Tipogrāfija" vadības komandā nestrādātu 5 lieliski mehi. Valdes priekšsēdētājs - īstens MEHS Juris Sīlis.

Paldies Ritai Kalniņai par jubilejas "Plēsuma" izdevuma maketēšanu.


Titulslaids

Nobeigumā vēlreiz – lai dzīvo MEHI! Lai MEHU gars un labā slava neiznīkst! Jo MEHS – tā ir akūta diagnoze, kura nav ārstējama. Un to arī nevajag ārstēt! 

Pielikums Izmērs
plesums_web.pdf 17.02 MB
Fotoizstade.pdf 902.29 KB